Bütün telefonlarınız için tek bir kulaklık

Bütün telefonlarınıza tek bir kulaklık ile bağlı olabilmeniz için, çoklu telefon bağlanabilirliği özelliğine sahiptir. Çıkmanız gerektiğinde, masaüstü telefonunuzdan veya VoIP yazılım telefonunuzdan yaptığınız görüşmeyi mobil telefonunuza aktarın ve konuşmaya devam edin

Jabra_Motion_Office_05_1440x810

Kolay ve sezgisel arama kontrolü

Cihazda bulunan sensörler, hiçbir aramayı kaçırmamanızı sağlar. Kulaklığı elinize aldığınızda, gelen aramalar otomatikman cevaplanır ve ses seviyesi sezgisel olarak çevrenizdeki ses seviyesine uyum sağlar. Gelen aramaları sesli komutlarla veya mikrofon koluyla cevaplayın.

Aramalarda üstün kalite ve tam günlük konuşma süresi

İster gürültülü ortamlarda bulunun ister rüzgârlı; nerede olursanız olun, daima net görüşmeler yapın. Sezgisel “Power Nap” modu, daha uzun bir konuşma süresi sağlayabilmek amacıyla, kulaklığı kullanılmadığında otomatikman kapatır.

 

 

LS_Jabra_0147_car_commuting_female_1440x810
motion_image_444x250px_06_IFAward

Optimal konfor için ayarlanabilir

Konforu en üst seviyeye çıkaran eşsiz tasarım, hoparlör kısmının yüksekliğinin ayarlanabilmesine izin verir. Kullanıcıyla mükemmel uyum sağlayabilmesi için üç adet silikon kulaklık başlığına sahiptir.

100 metre/300 fite kadar kablosuz menzil ile sınıfının lideri

 

Masanıza bağlı kalmaktan sıkıldınız mı? Görüşmenizi beklemeye almanıza gerek kalmadan, 100 m/300 ft’lik bir mesafe içerisinde, ofisinizin içinde ve dışında dolaşabilme özgürlüğüne sahip olun.

 

3791_1440X810

Hot Desking

Esnek bir ofis ortamında bulunan çok sayıda mobil çalışan, Hot Desking özelliği sayesinde aynı ofis alanını farklı zamanlarda paylaşabilir. Çalışmaya başlamak için tek yapmanız gereken, kulaklığınızı herhangi bir Jabra Motion Office dock ünitesine takmak.

0