Türkiye’nin bilişim sektörünün köklü ve öncü firmalarından TESAN, Jabra tarafından düzenlenen, Jabra 2015 Orta Doğu, Afrika ve Türkiye distribütörler toplantısında Çağrı Merkezi ve Ofis partnerleri arasında “Yılın Distribütörü” ödülünün sahibi oldu.

Kulaklık ve hoparlör setleri alanında yenilikçi çözümler üreten ve globalde pek çok satış ofisi bulunan Jabra, 06 – 07 Ekim tarihlerinde, CVK Park Bosphorus Hotel’de, 10 ülkeden yaklaşık 45 iş ortağının katılımı ile gerçekleştirilen “Jabra 2015 Orta Doğu, Afrika ve Türkiye Distribütörler Toplantısı”na ev sahipliği yaptı. İki gün boyunca süren etkinliğin son gününde düzenlenen ödül töreninde, iş ortaklarına teşekkürlerini sunan Jabra Bölge ve Pazarlama Yöneticisi Aino Palonen Halla-Aho ve Jabra Bölge Satış Müdürü Heanny Hanna, Tesan’a “Yılın Distribütörü” ödülünü takdim ettiler. Aino Halla-Aho “yapılması imkansız olmadığı sürece bizim için her şeyi olduruyorsunuz, çalışmalarımızın devamını diliyoruz” ifadeleri ile Tesan ekibine tebriklerini ve teşekkürlerini sundu.

Ödülle ilgili olarak mutluluğunu dile getiren Tesan Genel Müdürü Rüştü Arseven, şu sözleri aktardı: “Bir çok ülke arasında bu ödüle layık görülmekten gurur duyuyoruz. Tesan olarak, sektördeki 33 yıllık tecrübemiz, güçlü kanal yapımız ve dinamik ekibimiz ile “iletişim ihtiyaçlarının tümünü tek kaynaktan sağlamak” hedefiyle çalışıyoruz. Hem tescilli markamız ttec’in hem de Jabra gibi distribütörlüğünü yaptığımız, konusunda uzman markaların ürünlerini, öncelikle iş ortaklarımıza ve bu bağlantı ile de son kullanıcılara, kurum ve kuruluşlara ulaştırmak amacıyla ilerliyoruz.

Bu ödül, “katma değerli teknoloji distribütörü” olma vizyonumuz yolunda sağlam adımlarla ilerlediğimizi gösteriyor. Bize bu ödülü layık gören Jabra’ya ve emeği geçen tüm Tesan ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.”

Tesan İletişim Hakkında

Bilgi ve İletişim Teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren TESAN, 1983 yılında kuruldu. Şirket, 300 kişiyi aşan genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile 7.300 m2’lik ofis ve depo alanlarında, 3.500′ e yaklaşan ürün çeşidinin satışını gerçekleştirmektedir. 2015’de sektördeki 33. Yılını kutlayan TESAN, Türkiye’nin 81 ilinde 15.000′ i aşkın satış noktasına, 2.000′ i aşkın iş ortağı aracılığı ile ulaştırdığı ürünlerin, satış sonrası hizmetini de gerçekleştirmektedir. Sektördeki hızlı gelişmeleri, tecrübeli Ar-Ge ekibi ile yakından takip ederek birçok yeniliğe öncülük eden TESAN, kategorilerinin lideri olan birçok markanın distribütörlüğünü yaparken, tescilli Ttec markası altında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. TESAN, sağladığı geniş ürün yelpazesi ile kurumlara ve bireylere tüm iletişim ihtiyaçlarını tek kaynaktan sağlama konforunu yaşatmak için çalışmaktadır.

Jabra Hakkında

Jabra, kulaklık ve hoparlör setleri alanında yenilikçi çözümler üreten dünyanın lider markasıdır. Toplam 900 çalışanı ve globalde pek çok bölgede bulunan satış ofisleriyle hizmet vermektedir. Jabra, mobil ve ofis merkezli çalışanların yanı sıra çağrı merkezleri için zahmetsiz iletişim olanağı sunmaktadır. Jabra aralarında CES Innovation, iF ürün tasarım ödülü, Red Dot Mobile Choice En İyi Aksesuar, T3 Gold ödülü ve CNET Editor’s Choice’un da bulunduğu pek çok ödüle layık görülmüştür. Jabra GN Store Nord gibi bir devin mirasının üzerine kurulmuştur. Sanat şaheseri iletişim çözümleri ve bu sektördeki 140 yıldan fazla deneyimi ile GN Store Nord, Jabra’ya muhteşem bir teknolojik altyapı sağlamaktadır.

Basın Bilgi için;

Merve Yiğit

Tesan İletişim A.Ş. Pazarlama Yön. Yard.

merve.yigit@tesan.com.tr

(0212) 454 60 00

 

0